Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Peedi seemned (Beta vulgaris subsp. conditiva) De Bolster Chioggia - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Kõrge saagikusega kenad ja suured peedid;
✔️ Viljalihal on ilusad punakasvalged rõngad ning magus ja pehme maitse;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.99

Laos

Peedi seemned De Bolster Chioggia annavad omad kõrge saagikusega kenad ja suured peedid.
Tegemist on vana peedi sordiga, mis on algselt aretatud Itaalia külas Chioggia – sealt on pärit ka selle sordi nimi. Selle sordi viljalihal on ilusad punakasvalged rõngad ning magus ja pehme maitse.
Kõige paremini sobib see peet toortabimiseks, eelkõige seetõttu, et säiliks tema omapärane värvi ja erilisus. Küpsetamisel säilitab peet küll oma magusa maitse, kuid ilusad värvid kaovad veidi.
Kui soovite kasvatada peeti eelkõige säilitamiseks, on parim aeg otsekülviks mai teine pool. Seejärel, sügisel, kui pole veel liiga külmad ilmad, tuleks eemaldada lehed ja asetada peedid jäätumisvabasse säilituskohta. Säilitamisele aitab kaasa ka peetide katmine liivaga.
Kasutamine:
Peedi seemned De Bolster Chioggia sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.
Kasvuhoones otsekülv veebruar-märts, saagikoristus aprill-juuni. Avamaal otsekülv aprill-juuli, saagikoristus juuni-november.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 20x8cm. Eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 1 gramm (20 m2 kohta). Seemne kaal: 30 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 150×100 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 30-50 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo