Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Redise seemned (Raphanus sativus) De Bolster Cherry Belle – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Ilusad ümarad kirsipunased redised, millel on väga hea mädanemiskindlus;
✔️ Redise viljaliha on puhas valge ja maitselt väga hõrk;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.99

Laos

Redise seemned De Bolster Cherry Belle annavad saagiks ilusad ümarad redised, millel on väga hea mädanemiskindlus. Selle sordi redise viljaliha on puhas valge ja maitselt väga hõrk.
Kui redise seemned külvata regulaarselt, saab väga ühtlase ja pika saagikoristuse perioodi. Sort sobib nii avamaal kasvatamiseks kui ka varajaseks kasvatamiseks kasvutunnelis või kasvuhoones.
Cherry Belle on sort, mis annab saagiks kõrgkvaliteetseid maitsvaid kirsipunase koorega rediseid. Lisaks heale saagikusele on ka tegemist väga hästi säiliva redisesordiga.
Kõige parem on redist kasutada toorena nii salatites kui võileival. Kuid lisaks toorelt kasutamisele on redist võimalik ka kuumtöödelda, millega maitse oluliselt maheneb. Noored rediselehed sobivad kasutamiseks nii suppides kui ka vormiroogades.
Redisel on väga oluline koht varajakevadiste vitamiinide allikana. Redises on kõrge C-vitamiini sisaldus, samuti sisaldab ta endas palju kasulikke mineraalaineid.
Kasutamine:
Redise seemned De Bolster Cherry Belle sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones otsekülv veebruar-august, saagikoristus märts-september. Avamaal otsekülv märts-august, saagikoristus aprill-september.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 10x3cm. Eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 750 seemet (min. 2 m2 kohta). Seemnete kaal: 85 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 10×3 cm. Asukoht: päike-poolvari. Taime kõrgus: 15-25 cm. Seemnete katmine: Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo