Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Rohelise kohvioa kapslid Raab – Stimuleerivad füüsilist aktiivsust ja aitavad kaalu kaotada

✔️ Suurendab organismi üldist toonust;
✔️ Reguleerib veresuhkru taset;
✔️ Parandab ajutegevust;
✔️ Mõjub rahustavalt närvisüsteemile.

12.60

Laost otsas

Palun teavita mind kui see toode on tagasi laos

Roheline kohvioa kapslid on muutunud üha populaarsemaks tänu oma tervislikele omadustele ja tõhususele kaalulangetamisel. Rohelise kohvioa kapslite tarbimine on saanud tõhusaks viisiks kehakaalu alandamisel ilma rangete dieetide ja intensiivse treeninguta. Lisaks sellele on rohelisel kohviubal mitmeid muid kasulikke omadusi.

EU Organic

Vegan

Vegetarian

Gluteeni vaba

Laktoosi vaba

Roheliste kohviubade tarbimise ajalugu:

Roheliste kohviubade tarbimine ulatub tagasi mitme sajandi taha. Esimesed tõendid rohelise kohviubade kasutamisest pärinevad Etioopiast, kus arvatakse, et roheliste kohviubade tarbimine sai alguse juba 9. sajandil. Kuid alles hiljem hakkasid kohvijookide valmistamiseks kasutama röstitud kohviube, mida me tänapäeval tavaliselt tarbime.

Roheliste kohviubade tervislikud omadused on juba ammu teada olnud. Näiteks on teada, et rohelised kohvioad sisaldavad klorogeenhapet, mis on antioksüdant, mis võib aidata vähendada kehakaalu ja alandada vererõhku. Samuti sisaldavad rohelised kohvioad kofeiini, mis võib parandada vaimset ja füüsilist jõudlust.

Rohelise kohvioa kapslid on suhteliselt uus leiutis, mis on loodud spetsiaalselt nende jaoks, kes soovivad nautida rohelise kohvioa tervislikke omadusi, kuid ei soovi valmistada traditsioonilist kohvijooki. Rohelise kohvioa kapslid on kiire ja lihtne viis kohvi tarbida ning nautida selle tervislikke eeliseid.

Roheliste kohviubade kasulikkus tervisele:

Rohelised kohviubade kapslid on viimasel ajal üha enam tähelepanu saanud tervisliku toitumise ja kehalise aktiivsuse toetamisel. Rohelised kohvioad on traditsioonilise röstitud kohviubade toored vormid ning neid on hakatud rohkem tarbima just tänu nende rohketele tervislikele omadustele.

Roheliste kohviubade kapslid sisaldavad klorogeenhapet, mis on looduslik antioksüdant, mis võib aidata vähendada südame-veresoonkonna haiguste riski. Lisaks sellele on rohelised kohvioad rikkad polüfenoolide, vitamiinide ja mineraalainete poolest, mis kõik aitavad keha tervena hoida.

Klorogeenhape aitab vähendada ka veresuhkru taset ning võib olla kasulik diabeetikutele, kes soovivad oma veresuhkrut loomulikul teel kontrollida. Roheliste kohviubade kapslid võivad samuti aidata kaalulangetamisel, kuna klorogeenhape võib aidata vähendada rasva imendumist ja kiirendada ainevahetust.

Roheliste kohviubade kapslid on lihtsad kasutada ja neid saab lisada oma igapäevasesse toitumisse. 

Kasutamine:

Soovitatav päevane kogus 3 x 2 kapslit koos piisava koguse vedelikuga. Päevast soovituslikku kogust mitte ületada!

Muu informatsioon:

Koostis: 47% roheliste kohviubade ekstrakt, maltodekstriin. 90 kapslit/ 470 mg. Tootja: Raab, Saksamaa.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo