Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Sibula seemned (Allium cepa) De Bolster Albion F1 - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Ilusad ühtlased valged sibulad, maitselt vürtsikad ja õrnalt magusad;
✔️ Sibulad sisaldavad endas palju C- ja B-vitamiine ja mineraalaineid;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

4.79

Laos

Sibula seemned De Bolster Albion F1 annavad saagiks ilusad ühtlased valged sibulad, mis sobivad väga hästi värskele turule müümiseks. Maitselt on selle sordi sibulad vürtsikad ja õrnalt magusad. Kuna sisaldavad endas palju vett, siis on seetõttu tekstuurilt krõmpsuvad. Sobivad kõige paremini erinevates salatites toorelt söömiseks.
Üldiselt on valged sibulad tavalistest sibulatest veidi suuremad. Kui soovite väiksemaid sibulaid, siis võib lihtsalt istutusvahet vähendada. Saaki võib korjata, kui lehestik on ümber kukkunud. Selle sibulasordi sibulatel on kahjuks üsna lühike säilivusaeg.
Sibulad sisaldavad endas palju C- ja B-vitamiine ja mineraalaineid. On kasulikud seedimisele ja omavad ka head antibakteriaalset toimet ning kaitsevad külmetuse ja haigusepisikute eest.
Kasutamine:
Sibula seemned De Bolster Albion F1 sobivad kasvatamiseks avamaal. Külvamine märts, ümberistutus aprill-mai, otsekülv aprill, saagikoristus august-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 25x8cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 250 seemet (4 m2 kohta). Seemne kaal: 240 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 25×8 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 0-50 cm. Seemnete kate: Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo