Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Silmamasseerija Healthy eyes - Silmad väsivad kiiresti? Nägemine halveneb? Peavalud vaevavad?

✔️ Vähendab silmade väsimust ja pinget;
✔️ Parendab nägemist;
✔️ Kaotab pea- ja silmavalud;
✔️ 22 massaažielementi;

15.90

Laos

SILMAMASSEERIJA HEALTHY EYES ISEÄRASUSED: Nägemisprobleemid ja kohutavad migreenid – tänapäeva inimese tõeline nuhtlus. Inimesed kaebavad üha sagedamini nägemise halvenemist, silmade väsimust ja peavalusid. See on ühiskonna massilise arvutiseerimise tagajärg.
Et oma tervist mitte lõplikult ära rikkuda, on äärmiselt tähtis silmi lõdvestada. Ja selles on teie kõige parem abimees revolutsiooniline magnetmasseerija, mis mõjult sarnaneb maksimaalselt ehtsa Hiina punktmassaažiga.
Hoiab nägemise korras. See on lihtsalt asendamatu vahend neile, kes on sunnitud pikka aega arvuti taga veetma või tihti lugema. Elektriline masseerija – asendamatu abimees nägemise korras hoidmiseks.
Punktmassaaž. Spetsiaalne konstruktsioon on võimaldanud saavutada ehtsa Hiina punktmassaaži täieliku analoogi, mis mõjub positiivselt mitte ainult silmade tervisele, vaid ka tervele kehale.Võitleb migreeniga.
Tänu oma ainulaadsele tehnoloogiale aitab masseerija lahendada mitte ainult tervise- , vaid ka pidevate peavalude ja migreeniga seotud probleeme.

HEALTHY EYESI EFEKTIIVSUSE SALADUS:

Silmade akupunktuurse magnetmasseerija peamine iseärasus on magnetid, mis asuvad silikoonkombitsate otsas. Nende moodustatud magnetilised mikroväljad mõjutavad soodsalt vereringlust massaaži piirkonnas, kiireneb ainevahetus. Tänu sellele annab väsimus järele, kaovad kotid silmade alt, parenevad silma nägemisfunktsioonid.
Healthy Eyesi magnetmasseerijas kasutatakse masseerimiseks silikoonkombitsaid. Nende elastsus on optimaalne massaažiks vajaliku jõu tekitamiseks. Kombitsad paiknevad spetsiaalselt nii, et mõjutaksid neid piirkondi, mille masseerimine tagab suurima efekti. Magnetiliste mikroväljade ja silikoonkombitsate taktiilne mõju avaldavad silmaümbrusele ja seega ka silmamunadele uskumatult lõõgastavat toimet.

TEHNILISED KARAKTERISTIKUD:

Masseerija disain, mis on loodud meditsiinilise arvutiprogrammiga, vastab kõige täpsemini silmaümbruse vormile ja akupunktuursete punktide paiknemisele.aksessuaariks, teie igapäevaseks lemmikasjaks.
Masseerijal on 22 ülikvalitseetsest silikoonist sõrme, mis ei tekita allergilisi reaktsioone. Massaažisõrmi valmistatakse silikoonist, et need oleksid elastsed, pehmed, tänu millele on nende kasutamine silmamasseerijana kõige efektiivsem. Iga massaažisõrme tipus paikneb võimas haruldaste muldmetallide sulamist püsimagnet.
Parimate tulemuste saavutamiseks soovitatakse teha protseduure iga päev 3 korda 3-5 minuti jooksul. Enne massaažiprillide kasutamist tuleb kontaktläätsed ära võtta!
Töötamiseks tuleb silmamasseerijasse panna patareid (komplekti ei kuulu), seejärel masseerija ette panna, sisse lülitada, valida režiim ja seadistada taimer.
Massaažiprillide kasutamisel on mõni vastunäidustus: peatraumad, põletused, silmade põletikulised või operatsioonijärgsed seisundid.

KELLELE SOBIB MASSEERIJA?

Masseerijat Healthy Eyes soovitatakse kasutada kõigil, kes tahavad oma nägemist tagasi saada.
Kõrg- ja keskõppeasutuste üliõpilastele, kes tihti kannatavad võltslühinägelikkuse all, mis on seotud akommodatsiooni spasmiga üleväsimuse taustal. Teenistujatele, kelle töö on seotud suure koormusega silmadele: arvutioperaatorid, raamatupidajad, disainerid, sekretärid, õpetajad ja autojuhid. Presbiopiaga (silma valguskiiri murdva jõu ealised muutused, mis nõuavad plussprillide kandmist) isikutele .
Kortsude, silmaaluste kottide ja tumedate rõngaste korral ümber silmade. Pea- või silmavalude, neuralgia, unetuse korral.
Klientide hinnangud
5,0 Kokku 2 hinnangut
5 ★
100% 
2
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
KIRJUTA HINNANG

Aitäh, et andsid oma hinnangu!

Oleme väga tänulikud sinu tagasiside eest! Jaga seda ka oma sõpradega!

Filtreeri hinnanguid:
12.04.2020
MS
Mark S.
Estonia Estonia

Silmamassaaž

Väga hea lõõgastav mõju. Hommikul olid silmad üles ärgates palju kergemad. Soovitav vägagi seda toodet.

05.02.2019
VL
Vello L.

Silmamasseerija Healthy eyes.

Väga kasulik masseerija,mis annab silmadele hea tugeva masaasi. Olen väga rahul ja soovitan ka teistelegi.

Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo