Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Spot Stop Pimple Repair Elixir TurblissKlaar 10ml - Omab antibakteriaalseid ja põletikuvastaseid omadusi

✔️ Sisaldab põlevkiviõli, mille ravitoime nahale on teaduslikult tõestatud;
✔️ Tasakaalustab naharakkude rasueritust;
✔️ Aitab kiirelt vistrike poolt väntsutatud nahka tervendada ja uuendada;
✔️ Aitab vähendada naha põletikulisi ilminguid.

18.90

Spot Stop peatab kiirelt ebapuhtuste edasiarenemise ja aitab need tõhusalt terveks ravida. Puhta naha eliksiir sisaldab lisaks kodumaisele rabaveele haruldast väävli- ja orgaanikarikkast kümnete tuhandete aastate vanusest paekivist eraldatud kosmeetilist põlevkiviõli ICHTHYOL®PALE, mille ravitoime nahale on teaduslikult tõestatud. Ichthyol Pale omab antibakteriaalseid ja põletikuvastaseid omadusi ning tasakaalustab naharakkude rasueritust.
Salitsüülhape on ebapuhta naha suurim sõber ning aitab kiirelt vistrike poolt väntsutatud nahka tervendada ja uuendada. Salitsüülhape teeb kahjutuks põletikku stimuleerivate ensüümide toime ning aitab seeläbi vähendada naha põletikulisi ilminguid. Samuti eemaldab see beetahüdroksühape edukalt surnud naharakud ning stimuleerib naha kiiret uuenemist, aidates nahal seeläbi end ise tervendada.
Metüülsulfonüülmetaan on looduslik väävliühend, mis ilumineraalina stimuleerib kollageeni tootmist ja aitab teistel aktiivainetel paremini imenduda. Toode sisaldab meresoola mineraale, mis vähendavad naha vastuvõtlikkust ebapuhtusele ning antibakteriaalset, kuid äärmiselt nahasõbralikku teepuuõli, mis on tuntud nahatervendaja.

Koostis:

INCI: alcohol**, peat water, sodium shale oil sulfonate, dimethyl sulfone, salicylic acid, melaleuca alternifolia leaf oil, lavandula angustifolia oil, mentha piperita leaf oil, maris sal, linalool*, limonene*, geraniol*/ *essential oil constituent, **certified organic ingredient.

Kasutamine:

Kanna 2 korda päevas otse vistrikule või põletikulisele piirkonnale.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo