Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Turmaliiniga põlveliigese sidemega unustate põlvevalud!

✔️ Leevendab valu põlvedes pärast rasket päeva;
✔️ Soojendab lihaskudesid ja aktiveerib vereringet;
✔️ Vähendab kudede turset;
✔️ Rahustab ja võtab ära väsimuse;
✔️ 1tk pakis;

6.90

Laost otsas

Palun teavita mind kui see toode on tagasi laos

TURMALIINIGA PÕLVELIIGESE SIDEMEGA UNUSTATE PÕLVEVALUD!

TURMALIINIGA PÕLVESIDEMED VÕTAVAD ÄRA VÄSIMUSE JA KÕRVALDAVAD VALU PÕLVEDEST KIIRESTI JA KAUAKS AJAKS.

Eakad inimesed teavad omast käest, mida tähendab põlvevalude käes kannatada. Valu põlvedes annab ennast tunda trepist käies, kükitades, autot juhtides ja mis tahes liigutuse juures, mis on mingil viisil seotud põlveliigesega. Kaitske end nende vaevuste ja ebameeldivate sümptomite eest, kasutades turmaliin-põlvesidet.

KUIDAS TURMALIINIGA PÕLVESIDEMED TÖÖTAVAD?

Turmaliin-infrapuna-põlvesidemed on spetsiaalselt mõeldud põlveliigese probleemide raviks. Turmaliini infrapunakiirguse pehme mõju on võimeline tungima sügavale liigesesse, soojendades lihaseid ning parandades vereringet ja rakkude ainevahetust liigeses. Turmaliini biovoolud ühtivad inimese keha biovooludega, tänu millele keha rakkude tegevus aktiveerub ja rakkude ainevahetus paraneb.Turmaliinist toodete kasutamine stimuleerib osteoblastide funktsioone, soodustades liigeste ja luukoe taastumist, tugevdab liigesesisese ruumi süntsütiaalsete põimikute rakkude funktsioone, soodustades liigesevedeliku eritumist ja liigesepindade paremat määrimist.
Turmaliini kui negatiivsete ioonide allika piesoelektrilisi omadusi kasutatakse meditsiiniseadmete tootmises (ravimadratsid, -püksikud, -sokid, ja –padjad, nimmevööd, põlvetoed ja teised füüsiliselt kontakteeruvad vahendid tugi- ja liikumisfunktsioonide parendamiseks).
Turmaliinid on alumiinium- boorsilikaatide rühma mineraalid, vahelduva koostisega liitboorsilikaadid. Nimetus tuleneb singali keele sõnast „turamali“. Nii nimetatakse Sri Lankal erinevaid vääriskive.

KUIDAS TURMALIINIST PÕLVESIDET KASUTADA?

NB! Mõningane põletustunne kohe alguses on normaalne ja ei kahjusta nahka. Kohtades, kus sidet on kasutatud, võib tekkida nahapunetus. Punetus ja põletustunne on normaalsed nähtused. Need kaovad 2-3 tunni jooksul pärast kaelasideme äravõtmist. Alustada tuleb 3-5-minutiliste seanssidega 2 korda päevas, 7 päeva pärast võib hakata seanssi pikendama, lisades 1 minuti iga 7 päeva tagant, viies ühe seansi pikkuse 15-17 minutini (tekib püsiva soojuse tunne) 2 korda päevas. Sellist režiimi tuleb järgida 3 kuud. Pärast ühekuulist vahet võib kuuri korrata, järgides samasugust režiimi.
Rangelt on keelatud põlvesidemeid pikemat aega vees leotada. Pesemisel ei tohi kasutada pesupulbrit, valgendit ega seepi. Soovitatakse kerget pesu puhtas vees (kestus kuni 5 minutit) Soovitatakse lihtsalt loputada puhtas vees temperatuuril kuni 40 C. Selline pesemine ei vähenda turmaliinist põlvesidemete ravitoimet.

Vastunäidustused:

Keelatud on kasutada toodet juhul, kui inimesel on kõrge palavik, soodumus verejooksude tekkeks, temperatuuritundlikkuse häire. Ka ei tohi seda asetada kohtadesse, kus on nahk vigastatud. Pehmete kudede ägedate kahjustuste korral võib kaelasidet kasutada alles 24 tundi pärast trauma saamist. Ei tohi kasutada hemorraagiliste insultide korral.
logo