Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Tüümiani seemned (Thymus vulgaris) De Bolster German Winter – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Tüümianil on õrnalt murune maitse ja nelki meenutav järelmaitse;
✔️ Taime kasutatakse laialdaselt nii toidutegemisel kui ravimtaimena;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

2.69

Laos

Tüümiani seemned De Bolster German Winter annavad saagiks kaunilt rohelised ja keskmiselt 15-25cm kõrgused tüümiani maitsetaimed, mida kasutatakse laialdaselt nii toidutegemisel kui ravimtaimena.
Tüümianil on õrnalt murune maitse ja nelki meenutav järelmaitse. Tüümian on populaarne maitseaine pastaroogades, aga sobib hästi ka lihale ja maitse lisamiseks köögiviljadele.
Tüümiani seemned on soovitatav külvata märtsis või aprillis ning avamaale istutada maikuus. Juulikuus valmiva taime lehti ja varsi kasutatakse nii värskelt kui ka kuivatatult. Taime õitsemine algab teisel aastal suve alguses, peale mida tuleb taimed taas lõigata, et taim jõuaks moodustada uued varred ja elaks paremini talve üle.
Kasutamine:
Tüümiani seemned De Bolster German Winter sobivad kasvatamiseks avamaal. Külvamine märts-aprill, ümberistutus mai, otsekülv mai-juuni, saagikoristus juuli-august.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 25x25cm. Eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 1600 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 20×20 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 30-50 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo