Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Uuenduslik jalatsikuivati Baseus HXQ-2 - Kõrvaldab seene ja lõhna

✔️ Lahendab jalatsite niiskuse probleemi kvalitatiivselt uuel tasemel;
✔️ Kõrvaldab ka ebameeldiva lõhna ja hoiab ära seenhaigused;
✔️ Toimib USB-liidese või mobiiltelefoni adapteri abil (ei kuulu komplekti);
✔️ Jalatsid kuivavad täielikult ära 4–6 tunniga!

34.90 25.00

Laost otsas

Palun teavita mind kui see toode on tagasi laos

KÕRVALDAB EBAMEELDIVA LÕHNA

HÄVITAB SEENE

KUIVATAB JALATSID

KAS NEED PROBLEEMID ON TEILE TUTTAVAD?

JALATSIKUIVATI BASEUS  VÕIMALDAB NEED PROBLEEMID UNUSTADA!

1. MÄRJAD JALATSID

Läbi ligunenud, veest rasked ja külmad jalatsid ... Ja kui me koju kiirustame, et lirtsuvad kingad võimalikult kiiresti jalast saada ja kuuma teed juua, tekivad häirivad mõtted - kui kaua sellised jalatsid ka kuivavad? Päev? Kaks? Kui jätta märjad jalatsid ukse taha, võtab täielik kuivamine aega vähemalt ühe ööpäeva. Ja kõige tõenäolisemalt 2-3 päeva. Selliseid saapaid juba homme jalga ei pane! Märjad jalatsid radiaatorile panna pole mingi väljapääs! On oht kallid saapad sootuks ära rikkuda. Uuendusliku Baseuse kuivatiga võite märjad jalatsid unustada. Jalatsid kuivavad täielikult ära 4–6 tunniga.

2. EBAMEELDIV LÕHN

Ebameeldiva lõhna tekkeks pole vaja isegi lompe ega pori. Päeval jalad kindlasti higistavad, bakterid paljunevad. Me kõik teame, kuidas jalad „lõhnavad“. Jalatsite lõhnaga on palju raskem võidelda kui niiskusega. Kuivati Baseus jaoks pole üle jõu käivaid ülesandeid! Desinfitseerimine ja desodoreerimine on Baseuse firma trump. Tänu OSOONILE ja UV-kiirtele kõrvaldatakse halba lõhna tekitavad bakterid. Lõhna EI maskeerita, vaid kõrvaldatakse selle põhjus!

3. JALASEEN

JALATSID mängivad seenhaiguste arengus võtmerolli! Baseus tagab jalatsite täieliku fungitsiidse töötluse, vabastades need 99,8% ulatuses teadaolevatest seentest. Baseuse ainulaadne omadus on UV-kiirte ja gaasilise osooni samaaegne toime. See võimaldab töödelda jalatsi kõige raskemini ligipääsetavaid kohti.

MIKS ON VAJA NIISKED SAAPAD JA TOSSUD

KIIRESTI ÄRA KUIVATADA

MÄRGADE JALATSITE PÕHJUSED:

Vihmad, pori, lörts tekitavad niiskust – see on tõestamist mitte vajav aksioom. Isegi tänapäevased  veekindlate membraanidega saapamudelid ei ole  kevadel ja sügistalvisel ajal niiskusevastane imerohi. Jah, moodsa membraaniga hermeetilised tossud ei lase vett läbi.  Aga „tänu“ kondensaadi (kastepiisa efekt) kogunemisele muutuvad jalatsid kiiresti niiskeks. Ükskõik, mida kingatootjad ka ei räägiks.

TAGAJÄRJED:

Õhtul ukse taha jäetud läbi ligunenud jalatsid ei kuiva üldiselt hommikuks ise ära. Lirtsuvate kingadega välja minna on väga ebamugav ja kahjulik. Nii tervise kui kingade jaoks.
Siit tootjate õige soovitus: ärge kandke ühte paari kauem kui üks päev järjest. Kuid sageli ei õnnestu seda teha: kanname iga päev samu kingi, ilma „vaheaegade ja puhkepäevadeta“.
Isegi kui on võimalik uus jalatsipaar jalga panna ja eilsetele tossudele või ketsidele välja teenitud puhkepäev anda, kuivavad märjad jalatsid pikka aega ja deformeeruvad. Neis hakkavad tormiliselt arenema patogeensed mikroorganismid – seened ja bakterid. Sel ajal, kui meie saapad „puhkavad“, on kutsumata mikroskoopilistel külalistel kolme vahetusega lööktööpäev. Niisketes kingades on pime, soe ja niiske – parim aeg aktiivselt paljuneda. Ilmub ebameeldiv lõhn. Kui keegi veel ei tea, siis “niiskuse” lõhn on mikroorganismide elutegevuse tagajärg. Kuivatamata jalatsid võivad omanikule tekitada veel tõsisemaid probleeme – mükoose ja liigesehaigusi.

KUIDAS JALATSEID ÕIGESTI KUIVATADA?

JAH, AINULT SEESTPOOLT!
Baseuse uuenduslikud premium-klassi kuivatid panevad teid unustama radiaatoril kuivatamise, käkerdatud paberid ja üldse läbi ligunenud saapad ja tossud.

KUUS KAALUKAT ARGUMENTI

BASEUSE KASUKS

Tõhus kuivatamine

Jalatsikuivatis Baseus kasutatakse tänapäevaseid termoelemente - posistoreid. Polükeraamiline posistor soojeneb kiiresti ja töötab kindla temperatuuriga stabiilselt. Jalanõude kahjustamine on välistatud!

Säästlikkus

Jalatsikuivati energiatarve on maksimaalses režiimis ligi 12 vatti. Seda on mitu korda väihem kui tavalise lambipirni puhul.

Seenevastane kaitse

Kuivati Baseus hävitab valdava osa hallitus-, pärmseentest ja dermatofüütidest. Soojuse, osooni ja UV-kiirte koostoime ei jäta seentele mitte mingit võimalust.

Steriliseerimine ja desodoreerimine

Baseust regulaarselt kasutades unustate, mis on niisked ja ebameeldivalt lõhnavad jalatsid. Jalatsikuivati kõrvaldab kiiresti halva lõhna ja bakterid.

Ohutus

Baseuse jalatsite kuivatamise ja töötlemise seadmed vastavad kõige rangematele ohutusstandarditele. UV-kiirgurid ja osoonimoodul on sertifitseeritud kodumajapidamises kasutamiseks.

Käepärane taimer

Käepärane ühe klõpsuga 4, 8 või 12 tunniks seadistatav taimer.

PATENDITUD TEHNOLOOGIA KOLM ÜHES

SOOJUS
Tõhusa kuivatamise tagab küttekeha posistor. Kinga sees hoitakse kindlat temperatuuri.
OSOON
Osoon on aktiivne hapnik, mis on võimeline tapma kõiki teadaolevaid mikroorganisme, seeni ja baktereid. Desinfitseerimise ja desodoreerimise tugevuselt pole osoonile võrdset.
UV-KIIRED
Baseuse ultraviolettkiired toimivad koos osooniga, mis tagab kuivatuse ületamatu kvaliteedi. Topelt desinfitseerimise meetod on uudisasi jalatsikuivatuse valdkonnas.

BASEUSE KUIVATI TOIME

DESINFITSEERIB

SOOJUSE, UV-KIIRTE ja OSOONI sünergiline (vastastikku tugevdav) kombinatsioon võimaldab saavutada jalatsite töötluses ületamatu, 100% efektiivsuse. Baseuse seade steriliseerib jalatseid, hävitab seente eosed, hallituse ja bakterid.

SÄÄSTAB JALATSEID

Niiskus ja bakterid on jalatsitele äärmiselt kahjulikud. Sisepind, sisetallad muutuvad kiiresti kasutuskõlbmatuks. Kuivati Baseus kaitseb jalatseid enneaegsete kahjustuste eest. Kuivad, desinfitseeritud, mugavad saapad ja tossud on Baseuse kasutamise peamine tulemus.

KUIVATAB SOOJUSEGA

Kuivati Baseus tagab jalatseid säästva, stabiilse kuivamise temperatuuril 65–68 ° C. Jalatsite pragunemine, liimist lahti tulemine on välistatud. Ülim töökindlus, kaitse ülekuumenemise eest, tule- ja plahvatusohutus - need on vaid väike osa Baseuse soojendusmooduli eelistest.

KÕRVALDAB LÕHNA

Baseus desodoreerib jalatseid. Lõhn kõrvaldatakse molekulaarsel tasemel. Osoon ja UV-kiired lagundavad baktereid, mis tekitavad spetsiifilise „jalatsilõhna“. Jah, pärast Baseuse kasutamist hakkavad teie jalanõud lõhnama. Kuid nüüd - ainult värskusega!

Klientide hinnangud
4,8 Kokku 4 hinnangut
5 ★
75% 
3
4 ★
25% 
1
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
KIRJUTA HINNANG

Aitäh, et andsid oma hinnangu!

Oleme väga tänulikud sinu tagasiside eest! Jaga seda ka oma sõpradega!

Filtreeri hinnanguid:
10.14.2022
AL
Annika L.
EE EE

Hinnang tootele.

Väga hea asi on toote juures on taimer, toode on ilusa välimusega ja ei kuumene üle. Soovitan.

03.02.2022
AK
Anastassia K.
Estonia Estonia

jalatsikuivati

Olen tootega rahul!

10.08.2020
PO
Pille-Riin O.
Estonia Estonia

Jalatsikuivati

Laps kasutab ja on ülimalt rahul:) Spordijalatsid on nüüd mõne tunniga kuivad ja ei haise.

10.08.2020
SS
Siiri S.
Estonia Estonia

Meeldiv leid

Väga hea toode, olen leidnud just vajaliku toote jalanõude kuivatamiseks ja desinfitseerimiseks. Soovitan.

Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo