Looduspood

Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59 €!
Loading...

Vähenda selgroole mõjuvat koormust ainulaadse 6-rattalise konstruktsiooniga – Ideaalne mööda treppe käimiseks!

✔️ Ideaalne mööda treppe käimiseks;
✔️ Kerge ja vastupidav;
✔️ Mahukas: maht kuni 35l;
⚠️ Kuna kaup ei mahu pakiautomaati, saame selle Teile saata ainult kulleriga.

19.90

Puhasta

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Tõenäoliselt ei meeldi teile eriti poes käia – tuleb ju kanda raskeid kilekotte, mis pealegi veel koormuse all kergelt katki lähevad. Kui teil pole kedagi enda asemel poodi saata või lähete siiski ise toiduaineid ostma, siis mõistate, millest jutt käib!
Paljud inimesed on kogenud, et poeskäigud nõuavad palju aega, jõudu ja mõjuvad tervisele. Ühelt poolt tahaks osta korraga võimalikult palju, et tagavarasid jätkuks kauaks ajaks, aga teisalt, kuidas see kõik korraga koju viia?
Teie mugavuseks ja tervise hoidmiseks on spetsiaalselt välja töötatud ainulaadne 6-rattalise konstruktsiooniga ostukott Iris. Sellesse mahukasse kotti on mugav laduda oma ostud ja veeretada seda kergelt mööda teed või minna sellega treppi mööda üles, vähendades selgroole ja liigestele mõjuvat koormust.

IDEAALNE MÖÖDA TREPPE KÄIMISEKS

Selline asi on vajalik igale perenaisele. Proovinud kas või kordki käia sellega toiduainete järel, ei hakka te enam iial kilekotte kasutama! See moodsa disainiga kott saab asendamatuks aksessuaariks, teie igapäevaseks lemmikasjaks.

EELISED:

Mahukas: maht kuni 35 liitrit;

Kerge ja kompaktne;

Vastupidav raudkarkass ja tugev plastkäepide;

Kandevõime kuni 20kg;

Universaalsed kolmekordsed rattad, sõidab isegi astmeid mööda;

Koti riie on tehtud kvaliteetsest kulumiskindlast ja vettpidavast materjalist.

KARAKTERISTIKUD:

KOMPLEKTIS ON:

Valige värv:

Sinine, Roheline, Must

Klientide hinnangud
4,3 Kokku 3 hinnangut
KIRJUTA HINNANG

Aitäh, et andsid oma hinnangu!

Oleme väga tänulikud sinu tagasiside eest! Jaga seda ka oma sõpradega!

Filtreeri hinnanguid:
06.16.2020
MK
Maie K.
Estonia Estonia
Arvamus ostukäru kotist

Toode on kasutamiseks kerge. Leidsin kotiosal puudused: kotipõhi hoidis ostukärul ühele küljele viltu, kärule kinnitus oli viltu kõlge ümmeldud, mille tõttu trepil liikudes käisid ühe poole rattad vastu kotikülge. Kuna olen ise õmblutehnoloog ja õmblusoskusega, siis valmistasin parandatud lõikega ja lisakinnituse võimalusega uue koti.

04.10.2019
VL
Vello L.
Ratastel majapidamiskott Iris.

Olen selle kotiga väga rahul,kuna peale puusaoperatsiooni läks seda kotti õigel ajal vaja. Saab vabalt liikuda ja väga kergelt saab trepist üles-alla käia. Mahutab palju ja on väga mugav. Soovitan teistelegi.

02.02.2019
MK
Maire K.
Hea kott

See kott sai ostetud eakale naisterahvale, kes elab viiendal korrusel, kusjuures majas pole lifti. Pidin talle ostma võimalikult kerge koti, et ta saaks toiduained kerge vaevaga üles korterisse viia. Selliseid kärusid on saadaval teisigi, kuid just see mudel on kõige kergem neist kõigist, mis mul leida õnnestus. Sellel on alumiiniumkorpus, õhuke karkass ja suhteliselt väike maht – 35 liitrit. Suurematesse kottidesse mahub muidugi rohkem, kuid esiteks on need raskemad. Teiseks ei teki väikse kotiga kiusatust liiga rasket koormat tassida. Kolmandaks, kui miski ära ei mahu, saab selle alati panna varukotti. Selles mõttes on see nö maastikukott kindel müügihitt, lisaks veel ka üpris odav.

logo
Scroll to Top