Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Valge kapsa seemned (Brassica oleracea) De Bolster Caraflex F1 – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Suurepärane pannil praadimiseks, suppidesse ja erinevatesse hautistesse. Toorelt riivituna saab sellest väga hea coleslaw salati;
✔️ Tegemist on kiiresti kasvava teravkapsa sordiga;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

4.79

Laos

Valge kapsa seemned De Bolster Caraflex F1 annavad saagiks väga kenad rohelised, ühtlased ja siledate lehtedega kapsapead. Kuigi tegemist on teravtipulise kapsaga, kuulub see siiski peakapsa perekonda.
Tegemist on kiiresti kasvava teravkapsa sordiga. Valmib juba umbes 75 päeva pärast peale ümberistutamist. Selle kapsapead on suured ja rasked, aga maitselt magusad.
Seda kapsast on hea aurutada või keeta väheses vees kergelt pehmeks. Kindlasti ei tohi seda kapsast üle küpsetada. Küpsetamisel kehtib kuldreegel – mida vähem, seda parem. See kapsasort on suurepärane pannil praadimiseks, suppidesse ja erinevatesse hautistesse. Toorelt riivituna saab sellest väga hea coleslaw salati.
Kasutamine:
Valge kapsa seemned De Bolster Caraflex F1 sobivad kasvatamiseks avamaal, otsekülv märts-juuni, ümberistutus aprill-juuli, saagikoristus juuni-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 75x50cm. Eelistavad kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Seemnete kate: Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks.
Kapsa kuumtöötlemisel kehtib reegel – mida vähem, seda parem. Suurepärane valik ka coldslaw salati valmistamiseks.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 25 seemet (6 m2 kohta). Seemne kaal: 200 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 75×50 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 30-50 cm. Seemnete kate: Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo