Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Viirukid Golden Nag Mantra 15g – Sobib ideaalselt mediteerimiseks

✔️ India lilleline aroom aitab kiirelt lõõgastuda ja viib teid kiirest elutempost eemale;
✔️ Mõjub rahustavalt – sobib hästi mediteerimiseks;
✔️ Autentsed käsitsi valmistatud viirukid;
✔️ Üks parimaid traditsioonilisi viirukibrände.

2.40

Laos

Viirukid Golden Nag Mantra on ühed intrigeerivamaid ja veetlevamaid lõhnu kogu maailmas. India lilleline aroom aitab kiirelt lõõgastuda ja viib teid kiirest elutempost eemale.
Plumeriat kasutatakse Golden Nag Mantra viirukipulkades kõige olulisema aroomi koostisosana. Plumeria on toopiline puu magusalt lõhnavate õitega. Nendel lilledel on tugev, võib öelda, et isegi joovastav lõhn, mis võimaldab hästi lõõgastuda. Seetõttu sobivad need viirukid suurepäraselt mediteerimiseks.
Tõelistele viirukisõprade seas on Golden Nag Mantra viirukid väga populaarne valik. Lõhn on idamaine ja rafineeritud ning aitab vaimu ja meelt rahulikuna hoida. Meditatsiooni ja joogat praktiseerivad inimesed hindavad neid viirukeid eriti kõrgelt.
Golden Nag Mantra viirukid on pärit Indiast. Need on autentsed käsitsi valmistatud viirukid.
Kasutamine:
Viirukid Golden Nag Mantra toovad teie koju mõnusa lõõgastava atmosfääri. Lõhn on idamaine ja rafineeritud ning aitab vaimu ja meelt rahulikuna hoida. Viirukid sobivad väga hästi mediteerimiseks.
Viirukid Golden Nag Mantra sobivad nii sise-kui välisruumidesse. Viirukid Golden Nag Mantra sobivad suurepäraselt kasutamiseks õhtul, kui tegus päev on seljataga.
Intensiivse plumeria aroomi tõttu sobivad need viirukipulgad ka õues kasutamiseks. Süüta viirukid ainult siis, kui oled ise lähedal ja pane pulgad kindlasti viirukihoidikusse.
Viiruki regulaarsel kasutamisel soovitame oma maja korralikult ventileerida, et säiliks mõnus atmosfäär.
Muu informatsioon:
Mõõdud: 22 x 12,5 x 8,5 cm. Põlemisaeg: 1-2 tundi. Kaubamärk: Golden. Päritolumaa: India.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo