Looduspood

Loading...

Soolalamp 3kg – tõstab toonust ja taastab elujõu

✔️ Valmistatud looduslikust Himaalaja soolast;
✔️ Harmoneerib psüühikat, normaliseerib psühhoemotsionaalset seisundit;
✔️ Tõstab toonust ja taastab elujõu;
✔️ Kiirendab uinumist ja parandab une kvaliteeti;
✔️ Suurendab keha vastupidavust haigustele;

19.90 14.90

Laost otsas

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Soolalamp on looduslik, tervest soolakamakast valmistatud valgusti, mida kuumutatakse elektripirniga ning mis levitab enda ümber negatiivselt laetud ioone.

MILLEKS ON VAJA ÕHKU IONISEERIDA

Tänapäeva inimene ei saa hakkama ilma elektrooniliste seadmeteta, mis täidavad iga korterit. Need on personaalarvutid, telerid, mikrolaineahjud, elektrikerised, kliimaseadmed ja muud vajalikud seadmed. Kasulikkuse kõrval võivad need aga ka tervist kahjustada, mida on kinnitanud teadusuuringud. Töötades täidavad nad ruumi positiivselt laetud ioonidega, luues elektrilise sudu.
Positiivselt laetud ioonide üleküllus mõjutab inimese füüsilist ja psühhoemotsionaalset seisundit negatiivselt. Halveneb töövõime, nõrgeneb immuunsus, sagenevad peavalud, väheneb organismi vastupidavus negatiivsete keskkonnategurite toimele.
Positiivsete ioonide neutraliseerimiseks viiakse läbi ioniseerimine, mille tulemusel küllastub õhk negatiivsete ioonidega. Positiivsete ioonide arv väheneb, mikrokliima normaliseerub, toimub õhu loomulik steriliseerimine.

MIKS TASUB SOOLALAMBI MURETSEDA:

  • Harmoniseerib psüühikat, leevendab psühholoogilisi pingeid ja normaliseerib psühho-emotsionaalset seisundit;
  • Tõstab toonust ja taastab elujõu;
  • Võitleb stressi vastu ja aitab säilitada tasakaalu ka kõige raskemates olukordades;
  • Suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele. Tugevdab tõhusalt immuunsust hooajaliste haiguspuhangute ajal;
  • Aitab olme- ja tööruumide atmosfääri harmoniseerida. Täidab keskkonna positiivse energiaga;
  • Vähendab patogeensete mikroorganismide hulka ning halvendab nende paljunemise ja arengu tingimusi. Ruumis, kus soolalamp töötab, ei arene hallitusseened, pole ebameeldivaid kõrvalisi lõhnu. Soovitatakse kasutada ruumides, kus on pidevalt kõrge õhuniiskus ja suurenenud risk hallituse tekkeks;
  • Õhkkonna parandamiseks ja mitmesuguste haiguste ennetamiseks on soovitatav seda kasutada lastetubades. Lisaks aitab nõrk kuma lapsel pimedusekartusest vabaneda;
  • Kaunistuselement, mis on ehteks igale toale. Sõltuvalt ruumist valitakse sobiva kuju, värvi ja kujundusega eksemplar.

KUIDAS LAMPI KASUTATA

Esialgu (kohanemisperioodil) tuleb soolalamp sisse lülitada ainult päeval üheks tunniks ja seejärel aega järk-järgult pikendada.  Sellest skeemist tuleb kinni pidada 5 päeva.  Viiendaks kasutuspäevaks töötab lamp pidevalt 5 tundi. Viie päeva pärast võib lambi sisse lülitada mitte ainult päeval, vaid ka öösel. Öine töörežiim on 6 – 8 tundi.
logo
Scroll to Top