Looduspood

Loading...

Võilille juur – Organismi puhastav ja maksa toniseeriv

✔️ Organismi puhastav;
✔️ Maksa toniseeriv;
✔️ Seedimist stimuleeriv;
✔️ Ainevahetust normaliseeriv.

16.00

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Eesti rahvameditsiinis mitme väenimega pärjatud võilille juur aitab kaasa organismi puhastamisele, on maksa toniseeriva ja seedimist stimuleeriva toimega ning toetab suurepäraselt ainevahetust.
Võilille on hinnatud ammustest aegadest tema suure tervistava toime tõttu. Ta on looduse tõelise visaduse võrdkuju. Võilille botaaniline nimi “Taraxacum officinale” räägib oma kasulikkusega enda eest. Nimelt pärineb “Taraxacum”  kreeka keelest ja tähendab “põletikku raviv” ning “officinale” viitab ravimtaimede ühisele nimetusele. Nii nagu ikka heal lapsel mitu nime, nii on võilille pärjatud veel paljude teiste erinevate nimedega nagu võiroos, võikann, seaõitsed, piimahain, piimalill, meelill, kollalill jne.

Võilill on:

  • Organismi puhastav;
  • Maksa toniseeriv;
  • Seedimist stimuleeriv;
  • Ainevahetust normaliseeriv;
Eesti Rahvameditsiinis on võilille nimetatud elu eliksiiriks, kuna puhastab organismi jääkainetest ja negatiivsetest energiatest. Oma puhastava toime tõttu nimetatakse võilille veel verepuhastajaks,  maksakorrastajaks ja väsimuse kõrvaldajaks.
Võililles sisalduvad mõruained on organismile äärmiselt kasulikud ergutades mao ja seedenäärmete tegevust soodustades nii toidu seedimist. Võilill  ületab mis tahes aedvilja temas sisalduvate toitainete rikkuse poolest. Taim sisaldab endas näiteks mitmesuguseid orgnismile vajalikke happeid (nt amino- ja rasvhappeid), suhkruid (nt inuliini – inuliini lagunemisel soolestikus moodustub fruktoos, mis on kõige magusam looduslik suhkur),  mineraale nagu rauda, tsinki, boori, kaltsiumi, räni, eriti kaaliumi ning A,  B , C ja D vitamiine. Juured sisaldavad palju organismile üldtugevdavalt mõjuvaid kasulikke aineid nagu 10% glükosiid taraksatsiini, kuni 15% valkaineid, inuliini, mõruaineid, küllastamata happeid.

Koostisosad: :

Võilille juure (Taraxacum officinale) ekstrakt pulbri kujul 4:1,
Võilille juure (Taraxacum officinale) droog,
taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

MANUSTAMINE:

2 kapslit päevas  veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada kuuridena. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

toote kogus:

90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, neto 50 g.
logo
Scroll to Top